Projektujemy salę weselną!

Przy organizacji wesela bardzo ważne jest to aby sala weselna była dopasowana nie tylko pod względem wielkości do liczby gości ale również i lokalizacji, która nie stanowi większych trudności w dotarciu do miejsca docelowego. W dużej mierze odpowiada ona za to jak my oraz nasi goście będą wspominać to ważne wydarzenie i w jaki sposób zatrze ono ślady w naszej pamięci.

Dekoracja na pierwszy miejscu

Istotne jest również to aby sala weselna była udekorowana w taki sposób, który najlepiej będzie współgrał z naszą wizją wizerunku przyjęcia. Warto jest zasięgnąć informacji czy w koszt wynajmu sali wliczone jest również profesjonalne dekorowanie pomieszczenia. Jeśli tak to warto poprosić o zdjęcia oraz projekt potencjalnego wyglądu sali aby móc wprowadzić ewentualne oprawki i dopasować dekoracje do swoich wymagań.

Obsługa musi iść w parze!

Warto także dowiedzieć się o obsługę w trakcie trwania przyjęcia weselnego. Jeśli w ofertę nie jest ona wliczona niezbędne jest zatrudnienie firmy cateringowej, która zajmie się obsługą stołów. Są to jedne z ważniejszych aspektów, o które warto zapytać jeszcze przed wynajęciem sali. Pozwala to uniknąć licznych nieporozumień oraz rozczarowań związanych z urządzeniem sali oraz obsługą w czasie trwania całego przyjęcia.